Autostop 2008 – západní Evropa

Autor: Roman 10 roky Komentáře

Už od podzimu 2007 jsem přemýšlel o prázdninách strávených autostopem. Ta volnost, možnost jít kam chci, vidět co chci, být kde chci jak dlouho chci, tohle všechno mě lákalo. Poté, co jsem viděl video Noisebrothers o stopu do Paříže, věděl jsem, že tohle chci taky zkusit!

Nejdřív byla myšlenka taková, že seženu někoho, kdo se mnou pojede na celé prázdniny. Vejška mi měla končit v červnu a měl bych nejméně 3 měsíce volna. Chtěl jsem spojit cestování s nějakou brigádou v zahraničí.

Nakonec jsem však v dubnu nastoupil do firmy Syntactic Sugar s.r.o. a nebylo možné se najednou sebrat a sbohem, takže se plánované stopování po Evropě odsunulo na neurčito.

Během července jsem pracoval co to šlo, jen abych měl všechny větší úkoly splněné a možná ještě realizoval vysněný „výlet“. Nakonec se podařilo a společně s Honzou vyrážíme v polovině srpna na „Stopem po Evropě“.

Update po návratu

Trasu jsme v podstatě dodrželi tak, jak byla naplánovaná. Vyhli jsme se akorát Lucembursku, nezajížděli do Barcelony a nazpátek se vraceli přes Itálii místo Švýcarska. Symboly označují místa, kde jsme dělali prohlídku měst a kde jsme se koupali.

Kategorie:
  Autostop 2008 - západní Evropa
článek byl sdílen 0 krát
 000

Přidat komentář

Tvůj email nebude zveřejněn.